Vaše otázky a náměty na další články a vůbec všechno, co vás zajímá kolem snubních prstenů, pište jako komentáře ke stávajícím článkům.

sobota 29. června 2013

Galerie prstenů na Snubak.cz


 Práce kolem internetového prodeje je pořád spousta, i když není na první pohled třeba žádná vidět. To se asi nejvíc týká optimalizace pro vyhledávače, tedy tzv. SEO optimalizace. Ta ale návštěvníky tohoto blogu nebude příliš zajímat, a proto upozorním na záležitost více viditelnou. Tou je nyní budování fotografických galerií snubních prstenů na zbrusu nových stránkách Snubák.czPostupně zpracovávám vlastní fotky snubních prstýnků, které mi prošly rukama a vytvářím jim samostatné stránky. Ty snubáky, na které jsem měla víc času nebo se mi obzvlášť líbily a také ty, které jsem mohla fotit vícekrát, budou mít galerie obsáhlejší. U každého prstenu ale půjde o víc, než jen jednu fotku, jak je zvykem v e-shopech. Můžete si porovnat vyznění stejného prstenu při různých velikostech. U malé velikosti vypadají prsteny širší, u velké zase užší.


Stránky jsou koncipovány tak, aby umožnily snadné sdílení obrázků, čehož doufám využijete. Využití služby AddThis umožňuje sdílení obrázků snubních prstenů ve více než třech stovkách sociálních sítí a webových služeb, jejich snadné poslání emailem nebo pomocí hvězdičky ve žlutém políčku přidání k oblíbeným stránkám ve vašem počítači. Nejsdílenější a tedy nejoblíbenější prsteny budou časem uváděny na přední stránce a vy se tak můžete pochlubit třeba zrovna svými snubními prstýnky.


Abyste věděly, kde svůj oblíbený snubní prsten, jehož obrázek jste si stáhly, najít, je do každého obrázku vložen název www stránek a také objednací číslo prstenu.


Některé prsteny, jejichž modely mohu zákazníkům ukázat naživo, mám nafocené také na ruce své dcery, aby bylo možno porovnat celkové vyznění.


Zvu vás tedy k návštěvě nových webových stránek Snubak.cz a k volbě pro vás toho nejkrásnějšího prstýnku.

2 komentáře:

  1. Ty poslední jsou hezké, nelíbí se mi totiž žluté zlato a ještě méně kombinace s bílým zlatem. Ale to už je na osobním vkusu :-)

    OdpovědětVymazat

Jakýkoli spam je nemilosrdně mazán. Byť by byl sebemazanější.

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.